Üye Girişi

İEİS


KSS Projelerimiz

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

İEİS olarak 1964 yılından bu yana Türkiye ilaç endüstrisinin gelişimi için faaliyetlerimize aralıksız devam ediyoruz. İlaç sektörünün ilerlemesi ve ekonomik kalkınması kadar eğitimi ve toplum sağlığını gözeten yaklaşımları da faaliyetlerimizin merkezine koyuyoruz. Ancak bu şekilde sürdürülebilir bir değer yaratabileceğimize inanıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarıyla hayata geçirdiğimiz projeler:

İEİS Geleceğin Liderleri Projesi
2017 yılında Türk Eğitim Vakfı (TEV) işbirliğiyle başlattığımız ‘İEİS Geleceğin Liderleri’ projemizle, üstün başarılı ve  kariyerini sağlık ya da ilaç sektöründe ilerletmek isteyen 5 öğrencinin eğitimine destek oluyoruz. Desteğimizi sadece bursla sınırlı tutmuyoruz. Gençlerimize ilaç endüstrimizi tanıtmak, onların iş hayatı için gerekli donanım ve vizyonla mezun olmalarını sağlamak için de faaliyetler yürütüyoruz.

KAÇUV II. Aile Evi Projesi
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) tarafından, çocuklarının tedavisi için şehir dışından İstanbul’a gelen, ekonomik olarak dezavantajlı ailelere ihtiyaç duydukları steril ortamı sağlamak amacıyla ücretsiz olarak hizmete açılan Pendik’teki ikinci aile evinde bir çocuk ve aile odasını sahiplendik.